Vyhledat

Teamcenter

Technická podpora

(+420) 728 304 701

CADware s.r.o. » Elektrotechnika » Teamcenter

Teamcenter od společnosti Siemens je nejrozšířenějším systémem na světě pro správu dokumentace a řízení celého životního cyklu výrobku (PLM). Data v podobě elektronických výkresů a výpisů materiálu, návrhu PCB a knihoven součástek, NC programů, simulací, dokumentů sady MS Office, PDF souborů, obrázků, a dalších představují informace o daném produktu od prvního nápadu, přes vývoj a konstrukci, schvalování, technickou přípravu výroby, výrobu, řízení lidských zdrojů, kontrolu kvality až po servis a údržbu.

Teamcenter nachází uplatnění nejenom v oborech strojírenství, elektrotechniky a elektroniky, ale všude tam, kde vznikají data z různých zdrojů, která je potřeba bezpečně a spolehlivě spravovat a sdílet mezi více pracovníky.

Teamcenter umožní dokumentaci spravovat, sdílet, zobrazit a využít v procesu schvalování a změnového řízení, čímž přispěje ke zvýšení efektivnosti organizace a zkrácení doby uvedení výrobku na trh. Jednou vytvořené podklady jsou k dispozici pro pozdější snadné a rychlé vyhledání. Vložená data jsou zabezpečená a nemůže tak dojít k úniku firemního know-how.

Teamcenter umožňuje správu dat z jakýchkoliv zdrojů, ale na některé má navíc i přímou návaznost (Inventor, CATIA, NX, Solid Edge, SolidWorks, Creo nebo AutoCAD).

Teamcenter je modulární systém, u kterého zákazník využívá pouze potřebné části systému. V případě potřeby je možné ho rozšířit o další podpůrné moduly.

Teamcenter systém umožňuje sdílet informace mezi různými odděleními jedné firmy – od vývoje a konstrukce, přes TPV a výrobu až po obchod.  

Kontaktujte nás pro další informace.

teamcenter-elektro