Vyhledat

PADS Professional Premium

Technická podpora

(+420) 728 304 701

CADware s.r.o. » Elektronika » PADS Professional Premium

PADS Professional Premium – cloudové aplikace, roční pronájem

Aplikace PADS Professional Premium se od stávajícího programu PADS Professional liší hlavně tím, že se licence nekupuje, ale pronajímá. Program sám je navíc doplněn o další tři cloudové aplikace - Connect, PartQuest Portal a Supply Chain.

Cloudová aplikace nevyžaduje instalaci software, ani pořizování náročného hardware. Přístup k programu je odkudkoliv a kdykoliv. Pronájem aplikace zahrnuje vždy aktuální verzi programu, bez potřeby pamatovat na jeho údržbu a aktualizaci.

Vlastní návrhový systém, který je odvozen od high-end systému Xpedition, umožňuje kompletní návrh desky ve 3D, včetně rigid-flex desek, ECAD-MCAD spolupráce, RF desek, routování spojů metodou Sketch Routing. Simulace a analýzy zahrnují AMS smíšené obvodové simulace, analýzy signálové a napájecí integrity, termální analýzy navržené desky.

Na rozdíl od stávajícího PADS Pro je PADS Pro Premium doplněn o novinky, které umožňují:

  • integrovanou správu dat návrhu, kdy uživatel může spolupracovat s členy týmu kdekoliv na světě prostřednictvím správy dat, výpisů materiálu, sdílení vizualizace návrhu a markupu.
  • vyhledávání a stahování dat a potřebných knihovních prvků součástek z portálu PartQuest
  • real-time zjišťování dostupnosti a cen součástek.

Zájemci o výkonný návrhový systém, který běží na cloudu a je k dispozici za zhruba 75 tisíc Kč ročního pronájmu si mohou celý systém nezávazně vyzkoušet.