Vyhledat

Proč aktualizovat na verzi 23

Technická podpora

(+420) 728 304 701

CADware s.r.o. » Aktuálně » Proč aktualizovat na verzi 23

Během léta tohoto roku bude na trh uvedena nová verze programu (v. 23). Tato verze umožní stahování potřebných prvků (součástek) z databázového serveru výrobce programu, což bude jistě zajímavá možnost, která zpracování dokumentace zjednoduší a zrychlí.

Tento rok získají verzi 23 automaticky pouze uživatelé stávající verze 22 se zaplacenou údržbou programu. Pokud si nejste jistí, jestli mezi takové uživatele patříte, dejte nám vědět.

Pokud nemáte verzi 22, protože nemáte uhrazenou údržbu, a pomýšlíte přejít na verzi 23, doporučujeme si údržbu zaplatit a pořídit v. 22 nyní, ještě před uvedením verze 23. Důvodem je fakt, že verze 23 není obvyklou aktualizací (update) stávající verze, ale zcela novou instalací, přičemž umožňuje převést nastavení programu i databázi uživatele pouze z verze 22. Pochopitelně, že na verzi 23 lze přejít i později, ale pro převod dat uživatele se bude muset vždy použít verze 22, což bude trochu komplikovanější.

Dovolujeme si připomenout, že obnovení údržby je možné realizovat jen šest verzí dozadu (do tří verzí zpět za 1,5 násobek běžné ceny údržby, od čtyř do šesti verzí zpět za dvojnásobek běžné ceny údržby). Prakticky to znamená, že do uvolnění verze 23 je možné aktualizovat program na novou verzi z verze 19/20 a novější za zvýhodněnou cenu, z verze 16/17 pak za dvojnásobek ceny údržby. Obnovení údržby zajistí aktuální verzi programu a předplacení údržby na jeden další rok.

Kontaktujte nás prosím v případě dotazů ohledně verze 23 i obnovy údržby.

Na semináři uživatelů v červnu (14.-15. 6. 2022) v hotelu Naháč u D1 bude verze 23 předvedena za přítomnosti pana Larsena, vedoucího vývoje programu. Vysvětlen bude i postup převodu dat a souborů uživatele z verze 22.

Více o programu PC | Automation (PCSCHEMATIC)