Vyhledat

Stahování Support Center

Technická podpora

(+420) 728 304 701

CADware s.r.o. » Aktuálně » Stahování Support Center

SupportCenterDownloadMožnost stahování kořenových instalací verzí programů je možné pouze při nastavení jazyka stránek Support Centra na angličtinu (English).

S přechodem společnosti Mentor k Siemensu se změnily stránky podpory SupportNet na Support Center, aby odpovídali ostatním produktům od Siemensu. S tímto přechodem přišla možnost změny jazyka stránek. Na stránce Download (Ke stažení) se při nastavení jazyka stránek na češtinu (nebo jakýkoliv jiný kromě angličtiny) nesprávně zobrazují položky ke stažení u jednotlivých verzí programů.

Pouze při nastavení jazyka na angličtinu se zobrazí kořenová instalace vybrané verze programu. Pokud je jazyk stránek nastaven na jiný než angličtinu zobrazují se pouze Update programu, tedy malé kumulativní opravy. Pro nainstalování všech oprav stačí využít poslední Update (s nejvyšším číslem).

Pokud ovšem nemáte program naintalovaný potřebujete kořenovou instalaci, která je dostupná pouze při nastavení jazyka stránek na angličtinu. Update navazují na tuto kořenovou instalaci a bez ní jsou nepoužitelné.