Vyhledat

Výuková videa zdarma pro Home office

Technická podpora

(+420) 728 304 701

CADware s.r.o. » Aktuálně » Výuková videa zdarma pro Home office

OnDemandTrainingV rámci současné situace karantény kvůli pandemii nemoci Covid-19 zpřístupňuje pro současné uživatele společnost Mentor, A Simenes business zdarma kanál výukových videí (ODT - On Demand Trainig = výuka ze záznamu).

Na stránce výuky vyberete svůj produkt, k němuž chcete sledovat výuková videa a provedete běžný nákup této služby výběrem možnosti Professional Edition BUY NOW na spodní straně stránky. V rámci postupu nákupu aplikujte slevový kód:

ODT-WECARE2020__30

a klikněte na tlačítko Apply discount. Tento kód vám umožní po dobu 30 dní využívat službu výuky zdarma.

Alternativně se k výukovým videím dostanete přes stránky společnosti Mentor, vybráním možnosti Training z menu stránky a využitím odkazu On Demand Training Center. Zaškrtnutím produktu ze seznamu Filter by Product/Category a kliknutím na Apply filters pod seznamem se vám výpis produktů omezí.

Vybráním produktu, ke kterému chcete zobrazit výuková videa, a kliknutím na oranžové tlačítko Buy now ve spodní části stránky v boxu PROFESSIONAL EDITION se dostanete k samotnému nákupu. V jeho průběhu aplikujte slevový kód uvedený výše a můžete databázi videí zdarma využívat.

Více informací naleznete také v sekci Užitečných odkazů v novém čísle Zpravodaje PADS, který naleznete v sekci Ke Stažení.